Zdrowotne artykuły dla kobiet i mężczyzn

Citrimax & chromium

Idealna masa ciała oraz świetna figura to jedne z oznak naszego zdrowia. Dietę sprzyjającą redukcji masy ciała można uzupełnić nowoczesnymi produktami diety, których aktywne składniki przyczyniają się do sukcesu zmagań w odchudzaniu, a jednocześnie pomagają nam chronić nasze zdrowie.

U osoby będącej na diecie odchudzającej bardzo użyteczne jest zmniejszenie apetytu. Do niedawna było to możliwe tylko z radą syntetycznych leków, które wpływały na układ nerwowy, jednakże często dawały nieprzyjemne wyniki uboczne, szkodliwe dla zdrowia. Na szczęście istnieje substancja, wspierająca w zdrowy sposób persony, będące na diecie odchudzającej. Hydroksycytryniany (HC) z Garcinia cambogia, rośliny pochodzącej z południowych Indii , a ponadto Tajlandii, posiadają wpływ na masowe, ważne procesy zachodzące w naszym organizmie.

Oto one:

o Tłumią apetyt.

o Hamując proces lipogenezy, HC zapobiegają przekształcaniu węglowodanów w tłuszcz. W ten sposób mniej tłuszczu odkłada się w organizmie.

o Zwiększają magazyny glikogenu w wątrobie. Glikogen to substancja bardzo podobna do skrobi, która przekształca się w glukozę, w zgodzie z zapotrzebowaniem organizmu.

o Przyjmowanie HC zwiększa powstawanie ciepła przez organizm w trakcie posiłku (termogenezę), czyli przyspiesza spalanie kalorii (w efekcie mniej kalorii gromadzi się w naszym ciele).

Chcesz złagodzić swoje łaknienie? Wypróbuj Citrimax Chromium

Zyskowne działania HC można wzmocnić, przyjmując je łącznie z tak samo działającymi składnikami mineralnymi, przykładowo chromem. Chrom organiczny współpracując z hormonem trzustki – insuliną – bierze udział w metabolizmie węglowodanów, białek oraz tłuszczów. Jego biologicznie aktywna forma to pikolinian chromu, która jest idealnie wchłaniana i wykorzystywana przez organizm.

 

Tags: , ,

Posted in Bez kategorii


Dodaj komentarz