Zdrowotne artykuły dla kobiet i mężczyzn

Oczyszczanie – Paraprotex

Kuracje oczyszczające preparatem CaliVitaParaprotex ma sens i wiedzą o tym mężczyźni i kobiety, które to stosują. Na efekty oczyszczania nie powinno się długo czekać. Istotne jest to, że w przeciwieństwie do leków efekty są długotrwałe. Kuracje powinno się powtórzyć po kilku tygodniach.

Pytacie czy są jakieś skutki uboczne?

Skutki uboczne przy oczyszczaniu organizmu preparatem ParaProtex mogą się pojawić , sama nazwa wskazuje , że trzeba coś z siebie wydalić.  Jakie to mogą być objawy?

mało ważące bóle głowy, piekący stolec, zmniejszone łaknienie szczególnie na słodycze, lekkie łamanie w kościach, zmiany skórne podobne do trądziku, inny niż dotychczas, intensywny  zapach moczu.

Im organizm bardziej zanieczyszczony tym efekty uboczne większe. Jest to opisane na wyrost niemniej jednak może się zdarzyć. Można wtedy kuracje rozłożyć w czasie i stosować dawki suplementu ParaProtex mniejsze.

Kuracje tym preparatem stosowane są  przynajmniej od 10 lat i efekty są bardzo dobre. Paraprotex trzeba do hitów suplementów w Polsce. Produkt jest jednym z najlepszych preparatów ziołowych i posiada już dużą grupę zadowolonych pacjentów.

Tags: , , ,

Posted in Bez kategorii


Dodaj komentarz